37
14.04.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sram na takiego smiecia i w cala mi go nie żal niech zdycha w pudle i cignie fajke dobrym chłopakom z okrzykiem"tak mi dobrze tak mi rób"
ssman (2015.04.15)

info

5  
  0
do osoby bliskiej rodzinie 90% takich cienkich psychicznie żuli jak wasz synek morderca po alko, z reguły się wiesz i też tak będzie bo taka pała nie poradzi sobie w więzieniu. Troli mi nie szkoda, patole tak kończą szykujcie się na pogrzeb bo taki cipuś szybko się wychuśta.
Znajoma997 (2015.04.15)

info

6  
  0
To bydle i tak ją zdradzało z miejscowymi ćpunkami
(2015.04.15)

info

6  
  0
zgadza się handlował proszkiem z tego co słyszałam
pudziakowa (2015.04.15)

info

5  
  0
Ze niby przypadek, akurat robił kanapki. .. i miał nóż w ręku. .. sugestia zabójstwa w afekcie. .. tylko chwilę wcześniej jedli obiad - to wszystko kupy się nie trzyma.
dziwne (2015.04.15)

info

3  
  1
A dlaczego nie ma NIC na Portelu o wypuszczeniu porywaczy przez prokuraturę elbląską????? Ściska????
cynik (2015.04.15)

info

4  
  1
patol niech zdechnie w kiciu
tjd (2015.04.15)

info

4  
  1
Jest to karygodne co sie dzieje na tym swiecie. Biedna kobieta nie zyje a ta curcia co o niej piszecie to jest straszna jak ona ma teraz sumienie spac w rodzicow wspolnym lozu z tym swoim partnerem cos chyba z ta dziewczyna musi byc nie tak. Boze jeszcze dziecko ma sie tam urodzic curka wyrodna facet cpun jak piszecie matka w piachu a ojciec za kratami. Dziewuszysko musi byc strasze wspoczywaj kobieto a ty za kratami tez sie trzymaj winna jest tylko ta corka moim zdaniem.
czytelniczki (2015.04.15)

info

3  
  1
Ludzie mieszkam na tej dzielnicy znam ta rodzine, kobiety bardzo zal mi jest bo trafila do piachu. Piotr tez szkoda ze tak musialo sie to skonczyc przez ta Coreczke ona jest tego winna wszystkiego Matka jak matka zawsze ja bronila a ona guwnoo jest warta mieszka na mieszkaniu rodzicow z tym swoim cpaja razem klutnie sa caly czas. Co to za dziewczyna ktora zostala matka ma male dziecko i cpa razem z ojcem dziecka gdzie jest opieka spoleczna narkotyki sa tam na poczatku dziennym.
nieogrniam (2015.04.15)
Ty społeczniaku Poprzecznej pilnuj swojej rodzinny taki z cb jest cwaniaczek to przyjdz i w twarzą twarz ustań i porozmawiaj a nie komentujesz społeczniaku
2015 (2015.04.16)