UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O co Ci, swiadek, chodzi: o system czy pieniadze? Systemu nie zmienisz, taki jest na calym swiecie, tylko Ty o tym nie wiesz.Ustroj powszechnej rownosci i szczesliwosci dawno minal a tak naprawde nigdy nie istnial. Jesli o pieniadze, to powiadaja, ze licz swoje a nie cudze. Co to znaczy dzis wyzsze wyksztalcenie i czy byl obowiazek go posiasc? Jak chcesz robic za niby inteligenta to siedz na d. w Elblazkowie i nie narzekaj. Jak chcesz sprawdzic, ze zadna praca nie hanbi a pieniadze sa do niej wtorne, to propozycja z budowlanka dalej aktualna; nie wspomne jaka rozwojowa.

zza miedzy