UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety faktem jest ze najbardziej przekichane to maja pracownicy. Zadko kiedy trafia sie ok. pracodawca z reguly to kaza Ci przyjsc do pracy i juz. Grosze, fakt, przecietna stawka sprzedawcy to 3,50zl/h na reke, a znam tez przypadki co placa 2zl/h i niby to ma byc tylko przez pierwszy miesiac, dziwne ze po miesiacu traci sie ta prace. Juz nawet praca na czarno nie jest oplacalna bo i tam oferowali mi 3zl/h za prace w kafejce internetowej (ale to akurat w Poznaniu). W niedziele sklepy powinny byc zamkniete i tyle. Pracownicy by sie z pewnoscia cieszyli bo zwykle w tej kwestji nie maja nic do powiedzenia tylko "maja sie cieszyc, ze maja prace"
Wasiu