UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzień świąteczny to kwestia umowy społecznej czy odgórnej decyzji władz. Nie wszyscy jednakowo je traktują czy obchodzą. Pozwólcie tym osobom robić sobie zakupy kiedy chcą. A jeśli ktoś pracuje w niedzielę, to może tak lubi lub mu to pasuje? Osobiście wolę pracować w niedzielę (dostaję wolny dzień roboczy) i wziąć wtedy dzień wolny ,np. we wtorek i pozałatwiać sobie różne sprawy w urzędach, co jest niemożłiwe, gdy się pracuje od pn do pt. Poza tym w Polsce mieszkają też inni ludzie niż "katolicy" czy "polscy patrioci". Dla nich też pewne sprawy trzeba zabezpieczyć.
Pablo