UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem jest w tym ,ze czesto ci ktorzy pracuja w niedz. i swieta pracuja rowniez caly tydzien(mam na mysli handel) i to jest niestety smutne ,nie ma to nic wspolnego z cieplownictwem, elektrowniami itp, poniewaz tam pracuje sie na zmiany, wzglednie dyzury,co pozwala na wygospodarowanie czasu dla siebie ,ekpedienka za marne grosze czesto tyra bez przerwy, a jak sie nie podoba to won "bo trzeba sie cieszyc ,ze sie pracuje" Handel w niedziele prosze bardzo ,ale nie" pelna para"tzn.sklepy dyzurne i nie caly dzien.
pila