UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tego co widze prawie polowa z ankietujacych osob narzeka, ale na 100% jestem pewna ze i tak chodza do supermarketow wszyscy BEZ WYJATKU!!! Wstydzcie sie nauczeni jestesmy wygody i nie narzekajcie bo jakby juz wszystko byloby pozamykane przyszla by ankieta pt. "Dlaczego w niedziele i swieta nie mozemy robic zakupow?" Pozdrawiam stamtad gdzie w niedziele sa czynne tylko stacje benzynowe...

Jo