UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ciężko uznać tego rodzaju działania za kit czy hit. Jest to po prostu znak naszych czasów. Dawniej ludzie nie mieli takich możliwości to i temat nie istniał. Obecnie specyfika rynku pracy jest taka a nie inna i praca w niedzielę stała się normą.Uważam że osoby pracujące cieszą się z możliwości pracowania w weekendy, bo jest to lepsze niż zasiłek dla bezrobotnych. A że byłoby ideałem pracować od poniedziałku do piątku to nie ulega wątpliwości.
MARECKI