UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wspolczuje wszystkim pracownikom tych sklepow... a wszystko po to, by moc powiedziec, ze jest fajnie, bo mozemy "w kazdej chwili" ruszyc zadek po browara, czy inny kaprys albo po prostu udac sie z rodzina do "centrum kulturalnego" na jakiegos shit-doga... niech sie lepiej sprzedawcy wypowiedza, ja juz nie kupuje w niedziele/swieta.

hmm