UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na vektrze pokazali kilku buraków z nowej samoobrony, niektore znane geby tylko ze ich mało. Powiezli Janczukowa / tej to jeszcze sie w ławnika chciało / Orzechowskiego / a ten jest już lawnikiem !/ powiezli też Orzechowskiego i sami sie wybrali Byczynski Snieżka ten z domu kultury / znajomy / Murawska i jakis Mnich to podobno nowy zarzad - i co te buraki beda robic w naszym Elblagu ha ha ha?
stokrotka