UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hej zamiejscowy, czy ty znasz tego Grajoszka, jezeli tak to cos o nim powiedz, ja wiem że wybrali sie w dziesieciu czyli połowa członkow jest władza samoobrony a wtym sa przewaznie ci co powiezli Janczukow i radnego Orzechowskiego i Piaseckiego. Nowy to jakis wazny facet z domu kultury, chyba Slonina koniecznie wpakował tam swojego czlowieka, ciekawe czasy przed wami burakami.
kibol