UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Az sie lza do oka cisnie... czy Samoobrone juz naprawde nie stac na ludzi madrych, czy chociazby z madrym wyrazem twarzy. Przeciez sama jego mimika wyraza tesknote za rozumem. Sprawa druga: ktory lider na poczatku swojego "przywodztwa" (przepraszam za sarkazm) mowi ze, z partia zwiazany jest od jej pierwszych protestow i ze walczy o polepszenie bytu rolnikow i robotnikow, wymieniajac tylkoe te dwie grupy spoleczne lub zawodowe (jak zwal tak zwal). Z pierwszych slow wynika ze to nastepny pieniacz wychowany na krzykliwych protestach, ktory faworyzuje najgorzej wyksztalconych i najgorzej zarabiajacych. Pytanie: dlaczego? Bo na grzbietach sredniointeligentnych pieniaczy kroczacych w amoku za liderem i popierajacych go robi sie najlepsze interesy (czyt. przekrety) i wskakuje sie na wyzsze stolki. Czyzbym sie mylil? Wystarczy spojrzec na innych "glosnych" liderow Samoobrony. Ale ja mam to i tak w ***** bo pracuje sam na siebie, niezle mi sie powodzi, a od takich liderow jak Zbysiu mam tylko lepszy humor. Powodzenia wszystkim!

Hube