A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Brawo Klaudiusz! Brawo!
Krzykacz w necie pipa w świecie.
To prawda - im większy matołek w życiu codziennym, tym większy hejt w komentarzach w internecie. Ot taka przypadłość anonimowych frustratów.
Czapka-pilotka nie leży w tym przypadku blisko mózgu, ale na pewno blisko rzeczonego pana podpułkownika, zapewne na jego stołku w wiadomym celu behbehbehbeh:-)