14
22.07.2014

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Brawo Klaudiusz! Brawo!
PietrekWaliszewskiKożontkowski (2014.07.26)

info

12  
  4
Krzykacz w necie pipa w świecie.
anonimowywirualnybohater (2014.07.27)
To prawda - im większy matołek w życiu codziennym, tym większy hejt w komentarzach w internecie. Ot taka przypadłość anonimowych frustratów.
czapkapilotka (2014.07.28)
Czapka-pilotka nie leży w tym przypadku blisko mózgu, ale na pewno blisko rzeczonego pana podpułkownika, zapewne na jego stołku w wiadomym celu behbehbehbeh:-)
PietrekWaliszewskiKożontkowski (2014.07.29)

info

9  
  3