UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gościu też jestem normalny i nie miałem nigdy problemu z policją. Też apeluję do ludzi porządnych dzwońcie na policję i się nie obawiajcie a tych przygupów należy gnoić i tępić by się nie rozrastało to tatałajstwo.