UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Świadku z całym szacunkiem dla Ciebie, ale niewinnych którzy przez przypadek wpadli jest około 5% a reszta " Aniołków" też twierdzi że nic nie zrobili. Zauważ że każdy więzień siedzi za niewinność. Również jeżeli wiesz kto to to daj znać policji a pomożesz nam mieszkańcom i tym " niewinnym" z Poważaniem
OBSERWATOR