UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hansa nie pomyślałeś że jak policjanci zobaczyli stado pijanych imprezowiczów którzy rzucili się na nich to pałami walili jak popadnie nie patrząc czy to chłopak czy dziewczyna? To po prostu była samoobrona przed pijanym 30-to osobowym zespołem urodzinowym. Następnym razem niech takie gnojstwo się zastanowi co robi.
samek