UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Swiadek chyba żyjesz w innym świecie, chyba że byłeś uczestnikiem bo ja nie widzę aniołków. A chołota na dzielnicy się rozpleniła jak chwasty, które należy niszczyć. I to skutecznie wyplenić, żadnych wyroków w zawieszeniu bądź zminimalizowania. Może gupki coś zrozumieją aczkolwiek będzie to wysiłek ponad ich miarę.

obserwator