UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policjanci zatrzymali niewinne ofiary!!!!!!!!! Chyba na siłę chcą podnieść swoją statystykę...Jest wiele osób,które widziały całe zajście, m.in. - JA - było przeciwnie to Policjanci tłukli niewinnych ludzi.Co to do cholery ma być...szukanie "oskarżonych"na siłę - czy na tym świecie nigdy nie będzie sprawiedliwości - czy Policjanci zawsze będą górą obojętnie,czy mają rację cz nie.Czy im nigdy nic się nie udowodni... Naoczny świadek
ŚWIADEK