UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A kto jest temu winien? Sami policjanci ( nie mówiąc o rodzicach). Gdzie są patrole wieczorne na dzielnicy. Takie zachowanie gówniarstwa to codzienność. Niejednokrotnie były interwencje mieszkańców i co Policja przejedzie przez ul Broniewskiego i to wszystko. A gdzie dzielnicowy ? Do 15 w posterunku i żegnaj , 1 szego po pobory! Lać gówniarstwo i pędzić bo niedługo dojdzie do prawdziwej TRAGEDII. Policja do roboty!!!!!

Mieszkaniec Jaru