UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto tam nie był to niech nie komentuje. Po części policja miała rację, a po części sama biła osoby, które stały tam i przygladały się całemu zajściu. To dziwne, że policja oskarża kogoś o zniesławienie, a sama wyzywa ile wlezie. PRAWO RÓWNE DLA WSZYSTKICH-czyż nie tak ma być!!!!!! Proszę obejrzeć jednego z chłopaków, który wyszedł po ich "p r z e s ł u c h a n i u". Za taką policję, to ja dziękuję. Ma nas chronić, a nie BIĆ. Pozdrawiam wszystkich stojących na straży porządku.
hansa