UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po co policjantom bron, skoro boja sie jej uzyc. Pozwalaja na takie traktowanie siebie? Wystarczylo tylko: 1 strzal ostrzegawczy i odpowiedni komunikat, ze nastepny nie bedzie ostrzegawczy. Od razu powrocilby szacunek dla policji.
The Knight Who Say Ni!