UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co policjantom bron, skoro boja sie jej uzyc. Pozwalaja na takie traktowanie siebie? Wystarczylo tylko: 1 strzal ostrzegawczy i odpowiedni komunikat, ze nastepny nie bedzie ostrzegawczy. Od razu powrocilby szacunek dla policji.

The Knight Who Say Ni!