UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I bardzo dobrze p. Marku, bo coś się dzieje. Na naszą miarę, a może i da Bóg na większą. Stare przysłowie, ale nie ludowe mówi że ten, co nie szuka nic nie znajdzie, a ten co szuka może i coś znajdzie. Zatem powodzenia w szukaniu drogi do sukcesu. Tylko niech Pan uważa, na tego w białych spodniach i w trampkach o białych sznurówkach. Jakoś niewyraźnie wygląda i tak samo patrzy.