UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobrze, że mimo problemów ze strony Ratusza III edycja Jazzbląga, choc zdecydowanie skromniejsza niż poprzednie, jednak się odbędzie. Za rok warto pamiętac także o wykonawcach jazzowych z sasiednich krajów, jak Szwecja, Niemcy, Litwa, Białoruś, czy z obwodu kaliningradzkiego, którzy chętnie by wystapili w Elblągu za niewielkie pieniądze. Szkoda też, że pomysły internautów, by festiwal był w calym mieście nie zostały podchwycone, a Mjazzga, piękna sala w hotelu Elbląg i muszla koncertowa w Bażanciarni, aż się proszą. Organizację IV edecji warto więc zacząć już od 21 lipca.