UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ej no ludzie! Z tego co czytam to wynika że M2 to dla was kicha nawet jesli chodzi o efekty. Otóż nie! Oczywiście jest gorszy niż M1, ale zachowuje klimat. Obawiałem się, że Wachowscy ztrobią bezmyślną Łupaninę, a tu proszę - jakże inteligantna rozmowa z Architektem, czy rozwazania o życiu i takie tam:) Tak, film jest niezły, miło się ogląda i cieszy oko efektami. Czekam na M3 - oby do listopada...
Szymek123