UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hmmm.... no niezła batalia się tu o M2 toczy :P osobiście wszedłem żeby zobaczyć o której grają M2 w kinie i zacząłem czytać komentarze... hehe za pół godziny idę na seans a potem sam się wypowiem... (nie będę gorszy) ...pisałem po polsku żeby się nikt nie czepiał gramatyki :P hehe P.S. razem z kumplem dostrzegliśmy dziwne zjawisko w pierwszej części i mimo że nie ma praktycznie żadnego wpływu na jakość filmu to jednak wprowadza pewną wątpliwość... ;)

rubic