UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do sorry. zalosne. Zalosne jest twoje wyjasnienie, oryginalnie napisano tekst w 1926r po niemiecku a ktos zalosnie tlumaczy tekst niemiecki na polski. Nie ucz mnie jezyka niemieckiego ! Skup sie na tresci tlumaczonej ! BG Niemcy

elblazanin2012