UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

...ze juz nie wspomne o malowaniu pasow i paseczkow na ulicach w GODZINACH SZCZYTU !!! ... nie ma to jak zablokowac o 15:00 jeden pas zaraz za skrzyzowaniem np. na "odbiciu" z 12-go lutego w krolewiecka... Ludzie !! z czym do unii ???!!! w cywilizowanych krajach takie rzeczy robi sie w nocy !!! kiedy ruch jest znikomy... ale przeciez my zyjemy w Polsce...

Ex