UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Isia: mam wiele do powiedzenia na temat spraw jakie dzieja sie w naszym miescie,tylko zastanawiam sie po co i do kogo mam to mowic. A przekomarzanie sie z Toba jest dla mnie czysta przyjemnoscia. A czy Twoje wpisy nie sa jakas forma przekomarzania? Przeciez to co piszesz to "groch o sciane", a na moje przynajmniej Ty odpowiesz.

twoj fan