UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nikt nikogo nie zmusza do pracy w firmie kurierskiej. Jesli jednak podejmujac te prace, wystepujac nie jako jakis tam pan A, ale reprezentant firmy z marka, ktos zaczyna uprawaic wlasna prywate, ma lepkie rece do pieniezy - to jest to sprawa w sam raz dla prokuratora. To ze fima nie wywalila faceta, to tylko dobrze o niej swiadczy.
rabit