UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wesołe rocznice ? Proszę bardzo. Wszystkie oficjalne polskie święta narodowe to "wesołe" rocznice. 3 Maja i 11 listopada. Plus do tego rocznica bitwy Warszawskiej. Pytanie jest więc dziwne skoro odpowiedź jest oczywista. Pozdrawiam

Inżynier