UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Roman Waschko, Francieszek Walicki i inni - prawdopodobnie agenci Służby Bezpieczeństwo. Sprawdzcie ich biografie co robili przed działalnościa kulturalną. Zostali chyba powołani do kontorli (pod przykrywką) takich zjawisk jak EL kLub. .wiadomo ze taka zachodnia muzyka była w PRL tępiona. Wiec czy jest się czym szczycić?Warto sprawdzić; )