UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie są leniwi, obawiam sie że frekwencja nie będize zbyt duża. Zresztą sam pewnie nie znajdę czasu, ale z chęcią przeczytałbym np bloga okraszonego fotkami. Podziwiam za pasję, bo zapewne wielu by tak chciało ale zawsze coś stoi na przeszkodzie a najczęściej jest to po prostu brak zorganizowania. Pozdrawiam
cyklomaster