UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiadomo, że Olimpii potrzebny jest napastnik i co Andrzej Borowski, gwiazda Chojniczanki przeszedł do Nordcoopu, Sławomir Wojciechowski (nasz trener zna go z Lechii) wrócił na Wybrzeże i zamierzał grać w Jantarze, Włodarczyk z Ornety marnuje się w IV lidze. Nie można było porozmawiać z którymś z nich? Po prostu w Elblągu nie ma szans na dobre wyniki. Chyba wszyscy pogodzili się ze spadkiem?

FC albatros