UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Napastnicy Olimpi z Lepką na czele nadają się do C klasy i to na ławe pojęcie o piłce zerowe Dajcie spokuj Fedorowi ja mu od siebie powiem niech poszuka ludzi po wiochach Młynary , Pasłek , Braniewo to dla niego wyjście aby być w III lidze niech mi odpisze dam mu pare nazwisk czekam na odpowiedz panie Adamie
kibol z Pasłęka