UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

...za burtą czego pytam się? Przecież Olimpia nie spadła jeszcze do niższej klasy rozgrywek. Jeśli Redaktor śledzi wiadomości sportowe z innych mediów to określenie "za burtą" stosuje się w momencie gdy drużyna wypada z rozgrywek, pucharowych na przykład. Zadowolenia z pracy zawodowej życzę.

Jerry Seinfeld