UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Popatrzmy na zdjęcie w artykule i na to co pozostanie po zabytku. CHCĄ wstawić nowe szersze wózki i poszerzyć miejsce napływu statku tzw bramę z kołem. Wybudowali w Ostródzie szersze statki i chcą zdemolować zabytek KANAŁ ELBLĄSKI -POCHYLNIE. I co Elbląga na to pozwala. GDZIE JEST PREZYDENT ELBLĄGA?????