UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Patryota Lokalny. Powtarzam, że warto wziąść udział w spotkaniu w Clio i warto zapoznać się z wydawnictwami. Do Związku Gmin. .. , powstałego z inspiracji Ostródy i pozostałych gmin, przystąpiliśmy w 10 lat po jego zawiązaniu; o jakim wymuszeniu mowa, skoro decyzje zapadają w sposób demokratyczny, czyli większościowy. Nie ma szans na zmianę nazwy. Możemy wystąpić po prostu ze Związku. Będzie to zysk czy strata? Zaistnieje znacząca wola mieszkańców-wystąpić; Rada Miejska będzie musiała podjąć stosowną decyzję. Pozdrowienia.

Ryszard Klim