UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Skandalem jest że wojewodowie elbląscy poparli utworzenie w Elblągu zupełnie niepotrzebnej Delegatury Urzędu Morskiego w Gdyni a nie potrafili odebrać Gdańszczanom administrowania Kanałem zlokalizowanym na terenie województwa elbląskiego. Dobry temat do rozmowy przed kamerami lokalnej telewizji np. z panem Władysławem Mańkutem.