UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Radny Ryszardzie Klim Kanał Elbląski to jest nazwa geograficzna i nikt nie ma prawa jej zmieniać wg swojego uznania! Skandalem jest, że w ogóle Elbląg przystąpił do tego Związku gmin w 2004 roku bez wymuszenia zmiany nazwy tego podmiotu która w sposób wyraźny zakłamuje nazwę Kanału!
patryota lokalny