UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Radny Ryszardzie Klim Kanał Elbląski to jest nazwa geograficzna i nikt nie ma prawa jej zmieniać wg swojego uznania! Skandalem jest, że w ogóle Elbląg przystąpił do tego Związku gmin w 2004 roku bez wymuszenia zmiany nazwy tego podmiotu która w sposób wyraźny zakłamuje nazwę Kanału!

patryota lokalny