UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do pana Ryszarda: dziękuję za odpowiedź, odpowiedź która niestety rodzi kolejne pytania - dlaczego administratorem jest Zarząd z Gdańska a nie Zarząd z Elbląga który chyba jeszcze urzęduje w Elblągu przy ul. Junaków ? No i dlaczego nikt nie upomina się że Gdańsk zabiera nam miejsca pracy ? Hero.

Heronim Zabiełło