12
24.11.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Dzisiaj dla mojej rodziny możecie zrobić zrzutkę. Dzieci się ucieszą i żona coś lepszego dostanie a ja dalej będę szukał pracy.
bezrobotny (2012.12.01)

info

0  
  0
hej, bezrobotny! sprzedaj komputer to troche kasy dostaniesz.
juziek (2012.12.01)

info

0  
  0