55
01.10.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I co ty bredzisz? Moje pokolenie nie może iść do wojska. Bo nie przyjmują już w takich ilościach jak kiedyś. Kiedyś zostałeś wyrzucony z domu to szedłeś do wojska. Znam 4 takie przypadki. Wojskowe dzidziusie co wszystko im się należy pensja z dodatkami zaczynająca się od szeregoweog to około 3k zł w cywilu musiałbyś pracować na taką pensje 12h jak nie więcej i to nie wiadomo czy pracodawca dałby tobie tyle.
bojesię (2013.09.23)
Podaj mi swoje imię i nazwisko! Odważniaku jeden czy kolejny synalek czy córunia pana pułkownika?
sdadad (2013.09.23)
Służyłem w 16 batalionie w latach 85/87 jesień dowódcą jednostki był wtedy pułkownik Koncert.
Krzysztof Grzywiński (2016.09.16)

info

0  
  0
A gdzie teras slozy polkownik Noiman za moich czasów był maiorem rygorystyczne oficer z niego urodzony żołnierz ale z punktu widzenia był spoko wojsko to wojsko tak powinno być i teras
Krzyhu (2020.01.16)
A gdzie teras slozy polkownik Noiman za moich czasów był maiorem rygorystyczne oficer z niego urodzony żołnierz ale z punktu widzenia był spoko wojsko to wojsko tak powinno być i teras
Krzyhu (2020.01.16)