A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I co ty bredzisz? Moje pokolenie nie może iść do wojska. Bo nie przyjmują już w takich ilościach jak kiedyś. Kiedyś zostałeś wyrzucony z domu to szedłeś do wojska. Znam 4 takie przypadki. Wojskowe dzidziusie co wszystko im się należy pensja z dodatkami zaczynająca się od szeregoweog to około 3k zł w cywilu musiałbyś pracować na taką pensje 12h jak nie więcej i to nie wiadomo czy pracodawca dałby tobie tyle.
Podaj mi swoje imię i nazwisko! Odważniaku jeden czy kolejny synalek czy córunia pana pułkownika?
Służyłem w 16 batalionie w latach 85/87 jesień dowódcą jednostki był wtedy pułkownik Koncert.
A gdzie teras slozy polkownik Noiman za moich czasów był maiorem rygorystyczne oficer z niego urodzony żołnierz ale z punktu widzenia był spoko wojsko to wojsko tak powinno być i teras
A gdzie teras slozy polkownik Noiman za moich czasów był maiorem rygorystyczne oficer z niego urodzony żołnierz ale z punktu widzenia był spoko wojsko to wojsko tak powinno być i teras