UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie byłem na meczu ale po żywiołowych reakcjach czytelników portelu widzę, że zainteresowanie Startem jest ogromne:) I tak już od dwóch meczów. Kto wie ile było osób? Niezadowolony byłeś może wiesz słyszałem, że kilkadziesiąt? Jeśli to prawda to...

Eddi