UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie byłem na meczu ale po żywiołowych reakcjach czytelników portelu widzę, że zainteresowanie Startem jest ogromne:) I tak już od dwóch meczów. Kto wie ile było osób? Niezadowolony byłeś może wiesz słyszałem, że kilkadziesiąt? Jeśli to prawda to...
Eddi