UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najwiecej w szeregach publiki to ci co w zakładach mimo zarabiania kasy jak na elbląskie warunki przywłaszczyli bilety zakładowe nie tylko dla siebie ale i dla popleczników i zgorzkniałych rodzin to tacy www.ŻEBRAKI z kasą.pl A daj ty szmaciarzu jakiemuś dziecku bilet