UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Hero, jesteś naszym sumieniem, jedynym i najdroższym. Wskazującym, co dobre, a co złe. Nie tylko na naszym podwórku, ale w całej Europie, nawet. Dzięki tobie wiemy już gdzie jest jej niedobry wschód i jeszcze gorszy zachód. No, i że masz telewizor. Ale, gdy zaczniesz się moczyć w nocy, to pójdź do doktora.