UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sen miałem taki. Ja idę do galerii i czerwonym sprayem piszę na niemieckich obrazach cyrylicą słowo PABIEDA aby zaprotestować przeciwko ludziom odpowiedzialnym za "wymłócenie" Europy przez Niemców. Gdy kończę swe dzieło ubrani w kibolskie biało czerwone stroje komentatorzy Portelu "wynoszą" mnie z galerii na kopach. Budzę się obolały. Z telewizora słychać płacz: rosyjscy siatkarze "wymłócili" naszych siatkarzy w Londynie. Pozdrawiam artystów. Hero.