UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hero, a co powiesz o innych mieszkańcach, którzy równie główne ulice Elbląga nazwali imionami Józefa S. , Feliksa D. i marszałka R. ? Czy powojenni mieszkańcy Elbląga tym samym wydali wyrok na swój przyszły dorobek kulturalny? LiMi