UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nazywając główną ulicę Elbląga nazwiskiem Adolfa H. przedwojenni mieszkancy Elbląga wydali wyrok na dorobek kulturalny tego regionu. Nawet po 73 latach obraz przedstawiający na pierwszym planie prymitywną maszynę używaną w gospodarstwach rolnych kojarzy się niestety z zupełnie inną maszyną "wyprodukowaną" przez tych. .. .. (słowo "ludzi" tu mi jakoś nie pasuje, pamiętam to co przed laty widziałem w Sztutowie). Hero.