UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko ładni, pięknie, ale. .. czemu na połowie obrazów ja widzę Gdańsk ? (Żuraw i kościół Mariacki) Nie, żebym miał coś przeciwko, ale to jest/była wystawa nt. Elbląga, a nie Gdańska. Jak człowiek przychodzi na wystawę o Elblągu, to ma być tam Elbląg, a jak będę chciał zobaczyć sobie wystawę o Gdańsku, to pojadę do Gdańska. Proste. ..
ambroży