UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mamy Prezydenta. .. do Chin pojechał pewnie nowe baseny po 1 zł zamawia żeby na sezon letni starczyło ! Tym co go wybrali gratuluję i mam nadzieję że przejrzeli na oczy i serial o idiotyzmach Grzesia skończy się po jednej kadencji.

elblązanin niestety