UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pomysł wporządku, ale wykonanie do bani. Byłam z synkiem na tym"czytaniu bajek" bo jaką owy utwór nie był. Młodsze dzieci w ogóle nie były zainteresowane, jedynie starszym zależało, aby zdobyć aniołki za które otrzymają dyplom. Wiele razy organizowałam różne imprezy i doskonale wiem, że można było zrobić to ciekawiej dla każdej z grup wiekowych dzieci i to bez kosztów dodatkowych. A tak na marginesiie to tylko jeden pan wiedział w jaki spoósb czyta się opowiadanie, co to jest intonacja i mniej więcej jak to zrobić. Reszta? hmm no czytali i tyle. Barwo za pomysł, nagana za wykonanie
uczestniczka